Nowości:

Wyjazd w góry

Wyjazd w góry

Wyjazd w góry

Co roku, gdy nadchodzi czas długo wyczekiwanego urlopu, pojawia się to samo ciężkie pytanie. Gdzie pojechać w tym roku? Niektóre osoby jeżdżą co roku w to samo miejsce i nie mają tego problemu. Jednak może to doprowadzić do monotonii, a to po prostu sprawi, że na wakacjach będziemy się nudzić. A to raczej nie jest coś czego byśmy chcieli podczas naszego upragnionego odpoczynku.
Dlatego Polacy wybierają często różne miejsca wypoczynku. Tatry, Bałtyk, czy Mazury w Polsce. Balaton, morze Śródziemne, lub Alpy za granicą. Zazwyczaj kierunki wyjazdów są do tych samych popularnych wśród Polaków miejsc. Jednak może warto zastanowić się nad pójściem w zupełnie innym kierunku niż tysiące naszych rodaków. W Polsce mało popularne są Pireneje, znajdujące się na granicy Hiszpanii i Francji. A szkoda, bo można zobaczyć tam niezwykłe widoki, odpocząć wśród natury, czy pozjeżdżać na nartach. Są to bardzo różnorodne góry, dlatego z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie. Albo coś spokojniejszego, lub ekstremalnego.

frazy kluczowe: Pireneje kolejka wąskotorowa, Pireneje orientalne, Pireneje w maju, Pireneje wyprawa, Pireneje z lotu ptaka, wyprawa w Pireneje