Nowości:

Niedoceniona pomoc przy wykończeniu

Niedoceniona pomoc przy wykończeniu

Niedoceniona pomoc przy wykończeniu

Podczas remontu warto zaopatrzyć się w taśmy, które umożliwią malowane odrębnych elementów lub odcięcie koloru na ścianach itp. Ważna aby ich klej nie był zbyt mocny. Jeśli będziemy mieli w planach pomalować pomieszczenie i na jednej ścianie zaplanujemy dwa różne kolory, które trzeba równo odciąć to naklejają taśmę z byt mocnym klejem, farba może odpaść podczas odklejenia taśmy.
Najlepiej sprawdzają się taśmy papierowe żółte. Ich klej nie jest na tyle mocny aby uszkodzić nawierzchnię ale bardzo dobrze sprawdzają się gdy chcemy pomalować wykończenia i zależy nam aby zabezpieczyć pozostałe elementy. To bardzo ułatwia pracę i umożliwia szybkie sprzątanie zabezpieczenia.
Jest to zdecydowanie niezbędnik podczas remontu mieszkania. Przydaje się również gdy zależy nam na zabezpieczeniu czegoś co mogłoby zostać ubrudzone, a jest zbyt delikatne na mocny klej w taśmach typowo budowlanych. Dobrze również sprawdzi się przy zaklejaniu worków. Jest to tanie i bardzo trafione rozwiązanie w każdym domu podczas prac.

tagi: taśmy CuZu39Pb, taśmy transportowe Primacon, taśmy transportujące Primacon, Primacon taśmy transportujące, Primacon taśmy transportowe